Honey… it’s delicious. This organic is a delicious and organic sweetener that’ll tantalize your tastebuds. The triple-packed product costs about $20 (individually sized at 1 lb 8oz or 680 grams). I recently used it to make a protein packed quick brunch with bananas, peanut butter and toast to get my energy going for the day. Give it a try!